Strona główna » Rankingi » Wymogi rejestracyjne 2004-2008

Wymogi rejestracyjne 2004-2008

 

 

Poprzez przestrzeganie poniższych wymogów rejestracyjnych, chcemy utrzymać specyficzny charakter strony osadzony w klimacie turystyki motocyklowej, uprawianej za pomocą ciężkich motocykli o dużych pojemnościach. Dlatego też stronę www.moto-turysta.pl, nazwaliśmy Portalem Krążowników Szos ROAD CRUISER i nie będziemy w przyszłości zmieniać zasad rejestracji.

 

 

WYMOGI REJESTRACYJNE KANDYDATA NA MOTO-TURYSTĘ

PORTALU ROAD CRUISER W SEZONIE 2004 -2008


 

Prawo rejestracji a tym samym prawo do otrzymania tytułu Moto-Turysty Portalu Krążowników Szos ROAD CRUISER, mają wszyscy motocykliści spełniający poniższe wymogi:


  • - motocyklista powinien posiadać motocykl szosowo-turystyczny o pojemności wg wskazania:
    • kobiety (motocykl o pojemności min. 500 cm3),
    • mężczyźni (motocykl o pojemności min. 1000 cm3).
    •  
  • - kandydat na Moto-Turystę, winien poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny i przesłać wymagane zdjęcie / zdjęcia.
  •  
  • Po akceptacji kandydatury przez administratora portalu, kandydat uiszcza roczną opłatę rejestracyjną w kwocie 102,48 zł (7 zł. netto za każdy miesiąc) -wystawiamy faktury VAT. Pierwszej rejestracji można dokonać w trakcie trwania sezonu motocyklowego, wówczas opłata rejestracyjna będzie stosunkowo mniejsza.


Środki finansowe zebrane w ramach opłat rejestracyjnych, w całości przeznaczone są na utrzymanie techniczne portalu (opłat za serwer, domeny, itp.), oraz na ufundowanie nagród dla zwycięzców portalowych rankingów i konkursów.

Po spełnieniu wszystkich wymogów rejestracyjnych otrzymasz kolejny numer, pod którym będziesz widniał na liście aktywnych Moto-Turystów sezonu. Twój motocykl otrzyma miano Krążownika Szos i będzie prezentowany także pod otrzymanym numerem.

Zarejestrowany Moto-Turysta, ma prawo do uczestnictwa w rankingach i konkursach przeprowadzanych przez Portal Krążowników Szos.

Sezon na Portalu Krążowników Szos ROAD CRUISER, trwa od początku trwania rankingów w danym roku kalendarzowym, do rozpoczęcia kolejnej edycji rankingów w roku przyszłym. W chwili obecnej jest to okres 12 miesięcy, od 01 kwietnia 2007 do 31 marca 2008.UWAGA !

Bezwzględnym warunkiem rejestracyjnym, jest konieczność nadesłania zdjęć do administratora portalu. Nadesłane zdjęcia będą widoczne na Twojej wizytówce Moto-Turysty, dlatego zastanów się dokonując ich wyboru. Wymagane jest przesłanie minimum jednej fotki przedstawiającej Ciebie i Twój motocykl.
Zalecamy jednak, aby przesłać trzy zdjęcia przedstawiające:
1.Moto-Turystę
2.Pasażera
3.Krążownika Szos (motocykla)
O NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp