Strona główna » Relacje » Irlandia & GB -moje wyspy

Irlandia & GB -moje wyspy

« powrót
Data podróży: 15 - 27.08.2007 | Kategoria: Turystyczne wojaże | Kontynent: Europa| Kraj: Irlandia| Autor: Bogdan (M-T 096)

Irlandia & Wielka Brytania -moje wyspy

Bogdan z Pszowa (Moto-Turysta 096)RELACJA (uwaga plik PDF 2,7 MB)
 


GALERIA

 

 

To jest jedna z tych wypraw,
na którą czeka się z niecierpliwością, ale i z niepokojem,
a gdy się już skończy zastanawiamy się, dlaczego tak szybko minęła.


Przejechaliśmy w dwa motocykle ponad 3600 km po "niewłaściwej" stronie drogi, co uważam za dosyć ciekawą przygodę. Myślę jednak, że po każdym rondzie, po każdym zjechaniu w prawo, po każdym wyjechaniu z podporządkowanej w prawo -stawało się to rutyną i nie nastręczało większych problemów.

Dużym ułatwieniem było oznakowania dróg (pionowe i poziome), jak i same drogi na Wyspach -to po prostu bajka! To właśnie te oznakowania wybawiają człowieka z błądzenia.
Na Wyspach są również drogi "czarne" (bez chemii w postaci białych kresek i strzałek), z wysokimi żywopłotami, a przy tym ciut tylko szersze od Goldwinga. Wówczas należy "uważać inaczej", tzn. zachować szczególną ostrożność!

Wyspy, które zobaczyłem własnymi oczyma, były właśnie takie jakimi je sobie wyobrażałem, tzn. jestem pod ogromnym wrażeniem ich różnorodności i piękna. O szczegółach napisze w relacji -a jest o czym pisać!


Dziękuję Miszungowi (M-T 121), oraz Kasi, za wspólnie spędzony, bardzo miło czas.
 

Pozdrawiamy,
Lucyna & Bogdan (M-T 096) 
O NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp