Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
30
sie'19
Jesteśmy z Romkiem.

     Kto trafia na naszą stronę zna z pewnością Romka z Warszawy (MotoTurystę 075), który od samego początku istnienia Portalu Miłośników Turystyki Motocyklowej, dostarcza nam wielu emocji i wrażeń za sprawą swoich niezwykłych podróży motocyklowych. Dobre pióro i przede wszystkim wspaniałe oko fotografa pozwalały nam przez wiele lat odkrywać miejsca, do których Romek dojechał na dwóch kołach. Były to odkrycia barwne, szczere, przepełnione życzliwością podróżnika, nie rzadko też zawierające lekcje historii polskiej.

Aktywność Romka została doceniona w sezonach 2005, 2006 przyznaniem tytuły MotoTurysty Roku, jednak w chwilach trudnych, a takie obecnie przeżywa Romek, szacunek to zdecydowanie za mało. 
      W Lipcu ubiegłego roku Romek miał ciężki wypadek i od tamtej chwili walczy o powrót do zdrowia. W tym czasie nie pracuje, a koszty utrzymania i rehabilitacji wciąż musi ponosić. Wobec zaistniałej sytuacji nie możemy przejść obojętnie niezależnie od tego czy Romek jest dla nas tylko internetowym znajomym, może kolegą, a może nawet przyjacielem. Podobna sytuacja może zdarzyć się każdemu z nas, a reguły życia są bezlitosne.

Pomóżmy Romkowi w trudnych chwilach i wesprzyjmy Jego powrót do zdrowia wpłatą w miesiącu wrześniu w ramach akcji pt.” Przybij piątkę z Romkiem” uruchomionej na stronie zrzutka.pl (kliknij na poniższy baner).

Romku, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia,

pracy i na motocykl.


29
sie'19
Jesteś z Romkiem? Przybij piątkę.

 

01
sie'19
Zaparkowaliśmy nad Hańczą
W ostatni weekend czerwca grupa MotoTurystów zaparkowała swoje motocykle nad najgłębszym jeziorem w Polsce. Było pięknie, rodzinnie i bardzo smacznie. Dziękujemy właścicielom i obsłudze Gościńca Hańcza za przyjęcie nas w swoje gościnne progi.
 
v galeria zdjęć, kliknij na poniższe zdjęcie v
 
 
 
Do zobaczenia piękna Suwalszczyzno!

Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp