Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
28
pa'19
Razem, a jednak osobno.

Elka na swoim motocyklu.
fot. Paweł / MT 097

     Paweł i Elka MT 097 przyzwyczaili nas już do romantycznych wypraw we dwoje i chyba jeszcze jeden motocykl nie zakłóci tej turystycznej sielanki. Tak, tak, bowiem od tego roku Elka będzie podróżowała na swoich dwóch (czytaj trzech) kołach. Jeśli nie wierzycie kliknijcie na zdjęcie obok aby je powiększyć.


Elka gratulujemy odważnej decyzji i do szybkiego zobaczenia na kolejnym spotkaniu MotoTurystów.

 

Bo Elka to prawdziwa twardziElka.

13
pa'19
Chrzciny w Snowdonii.

Śnieżynka
na pierwszym turystycznym szlaku.
fot. Brodaty Miś / MT 005

W różnych momentach naszego życia przychodzi czas na zmiany. Zmieniamy pracę, miejsce zamieszkania, itd. Dla nas jednak bardzo ważną zmianą w życiu jest zakup nowego motocykla, bo to z nim przyjdzie nam spędzać tysiące kilometrów z dala od domu. Zakup to jedno, ale dopiero dokładne wzajemne poznawanie się pozwoli nam nabrać do siebie  zaufania i zapewni bezpieczeństwo w podróży.

     Wspólnie z Marzeną i Brodatym Misiem (MT 005), zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z chrztu Śnieżynki:

Relacja 02/2019 >

 

Przy okazji ciepłe słowa na nadchodzącą zimę kierujemy pod adresem złotego GL 1200 LTD, który przeszedł na zasłużona emeryturę.

06
pa'19
Pierwsze bałkańskie kilometry.

Chorwackie upały.
fot. Szubi / MT 168

Duch MotoTurysty jeszcze nie zginął, skoro słowo pisane trwa nadal na naszym portalu.

    Chorwacja to bardzo popularny kierunek wakacyjny Polaków i wydawać by się mogło, że niczym nas ten kraj nie zaskoczy. A jednak! Tak to już bywa, że najwięcej na temat atrakcyjności turystycznej wiedzą Ci, którzy nie byli w danym miejscu lub ich pobyt ograniczał się do atrakcji płynących z hotelowego baru i basenu. Szubi z Bożenką podczas tegorocznych wakacji zasmakowali bałkańskich klimatów i jest to miłość od pierwszego wejrzenia, która z pewnością będzie konsumowana przez kolejne lata.

 

Zapraszam do przeczytania relacji nadesłanej

przez MotoTurystę 168

i obejrzenia pięknych zdjęć w dwóch galeriach:

Relacja 01/2019 >

 

Przy okazji pozdrawiamy wszystkich, którzy w tej chwili są w trakcie pisania relacji z motocyklowych podróży minionego sezonu. Od kilku lat nie prowadzimy już rankingów na portalu i materiały do publikacji można nadsyłać nawet z rocznym opóźnieniem.


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp