Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
26
lip'17
Ostatnie pożegnanie Ryśka Tatałasa.

Rysiek z córka na zlocie MT / Nowogród 2004
fot. admin.

  Dzień 23.07.2017r. pozostanie w naszej pamięci dniem bardzo smutnym, bo był to ostatni dzień ziemskiej podróży Ryśka Tatałasa.
Ryśka mieliśmy okazję poznać już na samym początku działalności naszego portalu, podczas pierwszego zlotu w 2004 roku w Nowogrodzie (na zdjęciu obok Rysiu z córką, zdobywczynią 1-go miejsca zlotowego konkursu).
W dzień Jego ostatniego pożegnania wspominam rady jakie przekazywał mi w pierwszym roku działalności MotoTurysty. Pamiętam dokładnie jak mówił mi, żeby nikogo do niczego nie zmuszać, bo każdy kto czuje motocyklizm w sercu, zawsze będzie działał, podejmował wyzwania, pomagał w inicjatywach. Chociaż Ryśka nie znałem bardzo blisko, to zawsze pozostanie On w mojej pamięci jako „Prawdziwy Motocyklista” i wielki działacz ruchu motocyklowego w Polsce.

PS.
Szczegóły dotyczące dzisiejszego ostatniego pożegnania Ryśka, znajdziecie na stronie klubowej GWCPL>

19
lip'17
Konkurs

Tajemnicza budowla.
fot. Jacek / MT 092

< kliknij na zdjęcie obok aby je powiększyć.


UWAGA KONKURS !

Podczas weekendowych wojaży, jeden z MotoTurystów namierzył dziwny obiekt unoszący się nad łanami zboża. Pytanie konkursowe brzmi:

Co to za obiekt i jakie jest lub było jego przeznaczenie?

 

Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy bandankę z kolekcji 2017.

 

Ponieważ nie znam jeszcze odpowiedzi, również i ja jako administrator strony, uruchamiam wyobraźnię i wysyłam dzisiaj odpowiedź na adres: konkurs@moto-turysta.pl o co i Was proszę. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 23 lipca (do końca dnia).

02
lip'17
Kolekcja MT 2017

Bandanka na sezon 2017.
fot. admin

  Wprowadzamy do obiegu serie nowych gadżetów na sezon 2017r. Tym razem przygotowaliśmy dla Was piękną bandankę, serie 5 szt. naklejek i bardzo atrakcyjna bluzę.

 

Zobacz gadżety >

 

Informacja wraz z cenami będzie wysyłana drogą e-mail do zarejestrowanych MotoTurystów. Gdyby jednak ktoś z Was nie otrzymał informacji do jutra, a byłby zainteresowany zakupem, proszę o kontakt e-mailowy >

 

Nakład gadżetów jest limitowany (oferta ważna do wyczerpania nakładu).


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp