Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
16
kwi'17
Navitel G550 MOTO -testujemy.

Zestaw Navitel G550 MOTO
fot. admin

   Dzięki uprzejmości Firmy NAVITEL POLAND, otrzymaliśmy do testów egzemplarz nawigacji motocyklowej Navitel G550 MOTO. Obecnie na polskim rynku jest to najchętniej kupowana nawigacja przez motocyklistów. Jednym z jej głównych atutów jest bardzo atrakcyjna cena w porównaniu z innymi nawigacjami dostępnymi na rynku, ale czy tylko ona powoduje, że motocykliści chętnie zabierają ja w podróż?

Wspólnie przetestujemy nawigację i szczerze napiszemy co sądzimy o jej przydatności podczas pokonywania turystycznych kilometrów.

MotoTurystów, którzy chcieliby osobiście przetestować nawigację w jeden z weekendów lub nawet podczas dłuższej podróży, proszę o kontakt ze mną.

Paweł -administrator.

28
kwi'17
Z Warszawy do Teheranu -1934r.

Ja, Oni, step i morze.
fot. Stanisław Bujakowski

Niemcy są bez zarzutu uprzejmi. Cały czas pozdrawiają mnie wyciągnięciem ręki i okrzykiem: "Heil Hitler", bo widząc w biegu czerwoną chorągiewkę Touring Klubu z czarnym napisem, myślą, że jestem hitlerowcem.

 

<< RELACJA,

kliknij na zdjęcie

 

     W chłodny weekend zapraszam do przeczytania niezwykłej relacji. Jej niezwykłość nie wynika wcale z faktu, że będzie to jak do tej pory najstarszy materiał prezentowany na naszym portalu. Autor relacji trochę nas zawstydził, bo przez tyle lat pisania relacji z podróży, nikt z nas nie wpadł na pomysł, aby wrażenia z zakończonej wyprawy opisać z punktu widzenia i doznań samego motocykla. Po takiej lekturze z pewnością inaczej będziemy postrzegać nasze dwa koła.

25
kwi'17
Nasze MOTOTRÓJSTYKI -cz.3

Na granicy
fot. Krzychu / MT 117

  Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części materiału z podróży Bodka i Krzycha, w której Ci dwaj MotoTuryści zabiorą nas do kolejnego trójstyku zlokalizowanego na polanie Puszczy Augustowskiej, niedaleko miejscowości Stanowisko. Jest to trójstyk granic polskiej, litewskiej i białoruskiej.

 


<< kliknij na zdjecie obok aby obejrzeć film

 

 

CDN...

17
kwi'17
Wspominamy jubileusz X-lecia portalu.

10 lat w podróży.
rysunek

   Wspólnie z Danką / MT 153, przygotowaliśmy świąteczną niespodziankę dla wszystkich portalowych bywalców. Ponieważ dzisiaj mamy świąteczny poniedziałek i wszyscy odpoczywamy, tym razem zamiast do czytania, zapraszamy Was do słuchania i oglądania relacji z imprezy X-lecia istnienia MotoTurysty, Mierzyn 2014.

 

< kliknij na zdjęcie obok, aby przejść do reportażu.


Publikujemy część pierwszą, w której usłyszycie wypowiedzi: Piotra z Leszna / MT 159, Pawła z Wronek / MT 054 (organizatora spotkania), Brodatego Misia ze Skierniewic / MT 005, Seta / MT 092, Aliny z Leszna / MT 159 (autorki jubileuszowej książki), i na koniec kilka słów ode mnie jako administratora portalu.
W materiale znajdziecie obszerne fragmenty filmu z 3-go zlotu MotoTurystów w Wójtowicach, autorstwa Jacka / MT 095, które dotąd nie były publikowane.

 

Życzymy miłego słuchania i oglądania dzisiejszej premiery.

15
kwi'17
Radosnego Alleluja!

Moto Święconka
fot. MoTur / MT 001

 

Pełnych miłości,

 

radości i zdrowia

 

Świąt Wielkiej Nocy

 

oraz smacznego jajka

 

i wesołego dyngusa,

 

życzy Paweł z Lilką

(administrator portalu)

 

Krótka relacja

z Moto Święconki

<< kliknij na zdjęcie obokStrony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp