Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
23
kwi'16
Motocyklizm. Droga do mindfulness.

Okładka książki
fot. Grupa Wydawnicza HELION

   Motocyklizm oznacza nie tylko motocyklową pasję czy styl życia. To przede wszystkim sposób widzenia świata. Indywidualny, daleki od sztampy i nudy. Taki, w którym słowo „wolność” ma nadrzędne znaczenie. To przeżywanie życia, z którego czerpie się garściami doświadczenie, radość i szczęście. Zarówno na oświetlonej słońcem prostej, jak i na smaganym deszczem zakręcie.

Ale nie dość tego, bo jak się okazuje, motocyklizm może pomóc w zrozumieniu wielu idei socjologii, psychologii, filozofii zen, taoizmu czy wreszcie mindfulness. Jest niezwykle pojemną metaforą naszej życiowej drogi.

 

Zapraszam do naszej portalowej biblioteki, w której znajdziecie kolejną książkę, szczególnie bliską klimatom MotoTurysty - więcej na jej temat tutaj >

 

Książkę można bezpośrednio nabyć u Wydawcy >

 

Szczerze zachęcamy do lektury.

05
kwi'16
Polub Moją Wolę na FB
Wiele informacji na temat obecnej sytuacji i prób ratowania pałacu, znajdziecie także na Facebooku, na profilu założonym przez młodych mieszkańców okolicznej miejscowości Sośnie:
 
Pozdrawiam wszystkich motocyklowych turystów,

M.Zapart

03
kwi'16
Moja Wola

Paweł i Lilka w Mojej Woli
fot. Paweł / MT 001i

     Często odwiedzamy ciekawe zabytki, bardzo piękne i zarazem bardzo znane w kraju, bo sporo na ich temat znajdziemy w przewodnikach, albumach i internecie.

Dzisiaj jednak zabierzemy Was do miejscowości Moja Wola, w której znajduje się niesamowity pałac, o którym nie wielu słyszało:

 

Moja Wola >

 

Pozdrawiamy wszystkich, którym dalszy los pięknego zabytku nie jest obojętny, a w szczególności uczniów dawnego Technikum Leśnego w Mojej Woli.

 

01
kwi'16
Nie całkiem serio


 

Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp