Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
31
mar'14
Bogdan Łyszkiewicz w kolorach nieba...

Okładka książki

Niestety nasz film pt. "Korory nieba", nie zdobył żadnej nagrody na festiwalu filmów podróżniczych "Rozjazdy", ale i tak jesteśmy z niego bardzo dumni. Konkurs zmobilizował nas do jego zmontowania i uruchomienia kanału na YouTube, na który bardzo serdecznie zapraszam

- nasz kanał >

 

Przy okazji jeszcze raz bardzo dziękujemy Maciejowi Balcarowi i Marcinowi Sitko, za udostępnienie podkładu muzycznego do filmu. Macieja wszyscy znają, bo przecież to obecny wokalista zespołu DŻEM, natomiast Pan Marcin oprócz tego, że na co dzień zawodowo zajmuje się muzyką, także napisał wspaniałą książkę o chłopcu z placu broni, czyli o Bogdanie Łyszkiewiczu. Bogdan to legenda muzyki lat 80-tych, niestety zmarł w roku 2000 wskutek wypadku samochodowego. Jego głos możecie usłyszeć na początku pierwszego filmu zamieszczonego na naszym kanale YouTube, z II Zlotu Moto-Turystów w Ostrowie Wielkopolskim.
Jeśli chcecie poczytać wzruszającą opowieść o wolności i życiu Bogdana, zachęcam do zakupu książki pt. "Wolność kocham i rozumiem" i płyt z tzw. pierwszej ręki, pisząc na adres:

bebes.allegro@wp.pl 


 Książka rozpoczyna się pytaniem dziennikarza:

Kim byś był, gdybyś nie był muzykiem?


 Bogdan odpowiada:

Prawdopodobnie podróżnikiem...


Zachęcam do zakupu książki, naprawdę warto przeczytać historię o wolnym człowieku, która polecają np. Kora, Grzegorz Markowski, Grzegorz Turnał, Tomek Lipiński, Jarek Janiszewski. 


29
mar'14
Przyjdź 11 kwietnia do Motorismo

Zachęcam wszystkich do udziału w spotkaniu organizowanym w dniu 11 kwietnia, w Poznańskim salonie Motorismo. Uczestnicy będą mogli usłyszeć wspomnienia z niesamowitej i emocjonującej wyprawy, która niestety zakończyła się tragicznie dla jednego z jej uczestników - Maxa.
Wstęp bezpłatny jednak ilość miejsc jest ograniczona i należy dokonać rezerwacji - szczegóły znajdziecie klikając na powyższy baner.

01
mar'14
Nasz film na festiwalu
 

       Dzisiaj po zatwierdzeniu filmów przez Organizatora Konkursu Filmowego „Podróże małe i duże” w ramach Festiwalu Podróżników „Rozjazdy 2014", opublikowano konkursowe filmy. Wśród 66 nadesłanych filmów, jest także materiał autorstwa Sławka / MT 137.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich nadesłanych materiałów i oddania swojego głosu na ulubiony film w terminie od 1 do 17 marca 2014r.

 

Filmy znajdziecie na festiwalowej

stronie w serwisie YouTube >


Głosować mogą zalogowani na YouTube internauci, poprzez kliknięcie przycisku „Fajne” (podoba mi się), który znajduje się pod danym filmem. Jeden użytkownik oddaje tylko jeden głos na dany film. Kliknięcia opcji „nie podoba mi się” nie będą brane pod uwagę.  Nagrodę Publiczności Internetowej otrzyma film, który uzyska największą ilość głosów. Niezależnie od głosowania publiczności, Jury Konkursu wyłoni trzech laureatów konkursu.

        Zapraszamy do obejrzenia konkursowych filmów i jeśli czas pozwoli, także do uczestnictwa w imprezach organizowanych w dniach 21-23.03.2014, w ramach  VI edycji Festiwalu Podróżników „Rozjazdy". Plakat znajdziecie klikając na powyższy baner.


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp