Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
22
wrz'13
Ucz się Jasiu z Motorismo...

Krążownik Szos 005 na Torze Poznań
fot. Brodaty Miś / MT 005

Nie bądź Pan rura i nie pękaj, nawet jeżdżąc wężykiem...
Zapraszam do przeczytania wspomnień Moto-Turysty 005, z niedzielnego szkolenia z Motorismo:

Relacja 15/2013 >

 

Przypomnijmy, że wejściówkę na szkolenie przydatne każdemu motocyklowemu turyście, Brodaty Miś otrzymał jako laureat konkursu na "Bibliofila Moto-Turysty". Kto z Was jeszcze nie był w naszym dziale pt. BIBLIOTEKA, niech czym prędzej tam zajrzy. Laureaci wspomnianego konkursu, tzn. Piotr (MT 159) & Paweł (MT 005), zgromadzili w bibliotece sporo książek o tematyce motocyklowo - turystyczmnej.

Z pewnością po przeczytaniu relacji Brodatego Misia, już nie tak straszny jest nam termin "szkolenie" i coraz więcej nas będzie uczestniczyć w kolejnych edycjach imprezy organizowanej przez Motorismo. Dziękujemy Pawłowi za nadesłaną relacje, oraz Motorismo za ufundowanie wejściówki w ramach konkursowej nagrody.

Motorismo bardzo często sprawia motocyklistom niespodzianki i chociażby już teraz możecie nabyć kask Arai w super promocji - szczegóły tutaj>

W kasku Arai podróżuje obecnie Sławek Moto-Turysta 137, którego meldunki z trasy możecie śledzić na naszej stronie niemal na żywo.

02
wrz'13
Samotnie na Nordkapp

Nordkapp
fot. Dariusz / MT 165

Dzisiaj deszczowy wieczór chyba w całej Polsce i z pewnością każdy z Was znajdzie chwilę czasu na ciekawą turystyczną lekturę. Zapraszam do przeczytania relacji, która umożliwiła Dariuszowi rejestrację na naszym portalu:

Relacja 14/2013 >

 

Moto - Turysta 165, to twardy i wytrwały turysta, chociaż tego można było się spodziewać z racji Jego zawodu. Dariusz,  zadanie w 100% wykonane, akcja "płonący Nordkapp" zakończona sukcesem!

 

Przy okazji pozdrawiamy wszystkich Moto-Turystów, którzy przybliżyli nam  piękną Skandynawię za pośrednictwem nadsyłanych relacji.

Zachęcam do zaglądnięcia do starszych publikacji

z Norwegii >

02
wrz'13
Bombowa wyprzedaż


Skorzystaj z Bombowej Wyprzedaży w Motorismo.

szczegóły tutaj >

Już od dzisiaj rabaty nawet do 50%!


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp