Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 123»
29
sie'13
Spotkaliśmy się z Jurkiem Owsiakiem !

Na Przystanku Woodstock
fot. Rafi

      Na ostatnim spotkaniu Moto-Turystów w Gdowie, mieliśmy przyjemność poznać dużego człowieka o jeszcze większym poczuciu humoru -wiecie o kogo chodzi? Oczywiście tym uczestnikiem był Rafi, który jest także dobrym kumplem Jurka Owsiaka. I jak tu nie podróżować, skoro na szlaku można nawiązać tak ciekawe znajomości.
Dalszy rozwój sytuacji był juz tylko kwestią czasu. Rafi i Brodaty Miś (MT 005), wybrali się na tegoroczny Przystanek Woodstock i oczywiście spotkali się z Jurkiem. Pomimo napiętego programu festiwalowego, "Dyrygent Największej Orkiestry Świata" poświęcił im sporo czasu w "strefie ZERO" i między innymi wysłuchał opowieści o działalności naszego portalu wspierającego WOŚP. 
Pamiątką spotkania są dwie limitowane koszulki Woodstockowe podpisane przez Jurka, które wraz z dokumentacją zdjęciową zostaną przez nas wystawione na licytacje Allegro WOŚP.

Przy okazji chciałem już dzisiaj podziękować wielu Moto-Turystom, którzy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przysyłają wspaniałe gadżety na styczniowy Finał WOŚP. Mam już potężny karton zapełniony pięknymi przedmiotami i Waszymi sercami !

27
sie'13
Podróżujemy ze Sławkiem / MT 137

Moto-Turysta 137 na zlocie w Sturgis
fot. Sławek / MT 137

Zlot w Sturgis, to żywa legenda. Znamy tą imprezę z opowiadań, prasy, relacji filmowych, a dzisiaj dzięki Sławkowi poznamy jej prawdziwe oblicze "z pierwszej ręki":

 

RELACJA LIVE >


Pozdrawiamy wszystkich polaków, którzy uczestniczyli

w tegorocznym zlocie

w Sturgis.


21
sie'13
Tak niewiele zabrakło...

 

 

Wyprawa dookoła świata na motocyklach dobiegała końca.
Na początku września dwóch studentów z Wrocławia

miało wrócić już do kraju.

W Ekwadorze zza zakrętu wyjechał rozpędzony samochód...

więcej informacji podaje TVN24 >

 

Tak niewiele brakło Maksowi i Krzysztofowi do zrealizowania marzeń...

Rodzinie, bliskim i znajomym Maksa, składamy najszczersze kondolencje.

 

18
sie'13
Witamy Dariusza w naszym gronie!

Moto-Turysta 165
fot. Dariusz / MT 165

Witamy w naszym gronie Dariusza z Żar, który spełnił wszystkie wymogi rejestracyjne i otrzymał 165 numer na portalowej liście Moto-Turystów.

 

M-T 165 >

 

Gratulujemy Dariuszowi, bo kandydatów wypełniających formularz rejestracyjny w ciągu sezonu jest bardzo wielu, ale wytrwałości do napisania i nadesłania relacji starcza już tylko tym naprawdę kochającym turystykę motocyklową.

Pierwsza relacja autorstwa Moto-Turysty 165, ukaże się już niebawem na naszych stronach i zdradzę tylko, że będzie to opis wyprawy nie byle jakiej, bo o długości prawie 7 tyś. km.

Darku, czuj się w naszym gronie jak najlepiej

i do rychłego zobaczenia na szlaku...

18
sie'13
Małopolskie smaki

W tle Zamek w Starej Lubovni
fot. Miki / MT 156

Chyba każdy Moto-Turysta zjeść dobrze lubi w podróży. Kulinarne smaki gościły już nie raz na naszym portalu, chociażby za sprawą ostatniej relacji Brodatego Misia (MT 005), pt. "Jeść po prostu trzeba". Dzisiaj tropem "Małopolskich smaków" zapraszam do przeczytania relacji Mikiego i Beti (MT 156):

Relacja 13/2013 >

 

Pozdrawiamy gościnne strony małopolski i życzymy smacznego przed niedzielnym obiadem.


Strony 123»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp