Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
27
lip'11
Miki & Beti razem z nami !

Bieszczadzkim szlakiem
fot. Michał Kubik

Przypisanie numeru na liście Moto-Turystów dla pary podróżników z Mysłowic, to już tylko formalność. Miki i Beti byli razem z nami na Końcu Świata, posmakowali portalowych klimatów i zaraz po powrocie do domu wypełnili formularz rejestracyjny na naszej stronie.

Zapraszam do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z bieszczadzkiej wyprawy, która umożliwiła Moto-Turyście 156, dokończenie portalowej rejestracji:

BIESZCZADY 2011 >


Przy okazji Miki dorzucił do bazy GPS-Foto, kolejną fotkę z miejscowością o nazwie Żłobek. W tym sezonie to już piąta miejscowość namierzona w ramach GPS-Foto >

 

Pozdrawiamy Michała, Beatę

i wszystkich członków SRC - South Riders Club>

24
lip'11
Pod znakiem św. Krzysztofa

Możesz wypić dużą kawę, zjeść jajecznicę z dowolnej ilości jajek, wziąć zimny prysznic, ale na pewno nie wsiadać na motocykl na kacu!
Dobre samopoczucie wcale nie oznacza, że kierowca jest gotowy,
aby prowadzić, bo można pozbawić kogoś lub siebie życia.
23
lip'11
Jesteśmy w Motocyklu

Moto-Turysta na Końcu Świata
fot. Michał Kubik / MT w trakcie rejestracji

Na stronie 111 sierpniowego numeru miesięcznika MOTOCYKL, znajdziecie krótką relację z naszego spotkania na Końcu Świata. Zachęcam do zakupu, bo miło jest zobaczyć swoją twarz na zdjęciu opublikowanym w ogólnopolskim czasopiśmie.
Przy okazji zapraszam do obejrzenia kolejnych zdjęć z Końca Świata, które znajdziecie w portalowych galeriach w kategorii: SPOTKANIA MT >

Zapraszam takze do nabycia ostatnich gadzetów na Allegro:
NASZE AUKCJE >

17
lip'11
Marcin już oficjalnie z nami

Moto-Turysta 114
fot. Paweł Nowicki

Mój brat Marcin, pomaga nam przy tworzeniu portalu od samego początku. W dużej części jest On współtwórcą Moto-Turysty. Pierwszą stronę widniejącą pod adresem www.moto-turysta.org o nazwie ROAD CRUISER (Krążowniki Szos), wykonaliśmy wspólnie ponad osiem lat temu  bez pomocy informatyków. Marcin od zawsze miał duszę motocyklisty, jednak kilka lat studiów a później sześć lat seminarium, nie pozwoliły na zakup własnego motocykla.

Wreszcie nadszedł ten dzień, kiedy mogę oficjalnie przyjąć Marcina do grona Moto-Turystów. Chyba nikt z Was nie będzie miał nic przeciwko, że przydzielę mojemu bratu jeden z wcześniejszych numerów na liście zarejestrowanych MT (luka w numeracji powstała kilka lat temu w wyniku błędu technicznego). Od dzisiaj ksiądz Marcin to także Moto-Turysta 114.

Podróż do przeszłości -relacja >


Przy okazji dziękujemy Marcinowi za pyszny tort jaki sprezentował

nam podczas ostatniego zlotu Moto-Turystów.

14
lip'11
Okazjonalne wyprawy

Zamek w Cieszynie -widok z lądu
fot. Leszek Mańkowski

Danka (MT 153) wyjechała w swoje urodziny nad Balaton. Leszek (MT 151) wyruszył na turystyczny szlak w dzień imienin. Okazjonalne wyprawy gwarantują moc wrażeń, co udowodnili jej uczestnicy w przesłanych relacjach. Kto następny?

Fly and Ride >

 

Leszek podczas prezentowanej dzisiaj wyprawy zrealizował jeszcze jeden cel - pokazał różnicę postrzegania tego samego obiektu z samolotu i motocykla. Obiektem tym były ruiny zamku w Olsztynie a za sterami lądowego i podniebnego skrzydła zasiadł oczywiście Moto-Turysta 151.

Pozdrawiamy Leszka, Krysię,

oraz wszystkich uczestników opisanego zlotu.


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp