Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 123»
27
lis'11
Maroko 2011

Moto-Turysta w Afryce
fot. Romek Kępiński

Historia lubi się powtarzać. W roku 2006 Romek (MT 075), zjadł śniadanie na Zwrotniku Raka. Po pięciu latach Moto-Turysta z Warszawy pojechał na drugie śniadanie, także na zwrotnik północny.

Piękno krajobrazu, niezapomniane wspomnienia, magia odwiedzanych zakątków, mili ludzie - to wszystko sprawia, że głodni turystycznych doznań, często wracamy w te same urocze miejsca, aby pożywić się niepowtarzalnym pokarmem, którego nie można kupić w żadnym sklepie...

Zapraszam do obejrzenia zdjęć Romka z tegorocznej wyprawy:

MAROKO 2011 >


Dziękujemy Romkowi, że chociaż przez chwilę

mogliśmy posmakować pustynnej turystyki.

28
lis'11
W pogoni za diabłem...

GPS -Foto
fot. Marcin Nowicki

Marcin (MT 114), coraz śmielej radzi sobie  na turystycznym szlaku. Nie bał się nawet wyjechać na pojedynek z diabłem...

 

Zapraszam do przeczytania kolejnej relacji autorstwa Moto - Turysty 114:

 

Relacja 047 / 2011 >

 

Do rozstrzygnięcia rankingu Moto-Turysta Roku 2011, pozostały nam jeszcze do publikacji cztery relacje. Chyba, że diabeł spłata nam figla...

24
lis'11
Do Chorwacji...

Moto-Turysta 160
fot. Rafał Bogacz

Na początku miesiąca witaliśmy w naszym gronie Agę i Rafała z Byczyny. Czas zatem najwyższy opublikować relację, która umożliwiła Moto-Turyście 160 dokonanie rejestracji. W jesienny wieczór Rafał z Agą zabierają nas w podróż do ciepłej Chorwacji:

 

Relacja 46 / 2011 >


Pozdrawiamy wytrwałych podróżników i dziękujemy za okazaną chęć współpracy przy dalszym rozwoju naszej strony, popartą konkretnymi propozycjami. W końcu jak to śpiewa Stanisław Sojka:

"Życie nie tylko po to jest by brać..."

23
lis'11
Lądem do Mickiewicza

Przed pałacem w Śmiełowie
fot. Piotr Kalitka

Alina i Piotr (MT 159), są w portalowych szeregach od niedawna a już udowodnili poprzez nadsyłane relacje, że są Moto-Turystami z krwi i kości.... Zapraszam na kolejny opis wyprawy prowadzącej "Lądem do Mickiewicza":


Relacja 45 / 2011 >


Szczególnie polecam fragment, kiedy pasażerki zamieniły się miejscami....
Pozostaje nam tylko się cieszyć, że Alina i Piotr podróżują razem z nami i dodają kolorytu naszej stronie poprzez wykwintne słowo pisane.

Pozdrawiamy dwie Aliny, Michała i Piotra!

20
lis'11
Słowenia 2011

Alpy na wyciągnięcie ręki
fot. Artur Bodziony

Piękno Słowenii pierwszy raz na naszym portalu zaprezentowali nam Adaś i Majka (MT 058), którzy w roku 2008 wspólnie z Bogdanem i Lucyną (MT 096), wybrali się na turystyczny podbój tego pięknego kraju >

Minęło kilka lat i kolejni Moto-Turyści zachwycają się uroczą Słowenią a dzięki opublikowanej relacji także wszyscy odwiedzający naszą stronę:

 

 Relacja 44 / 2011 >

 

Kto wie, czy relacje ze Słowenii nie zachęcą jakiegoś czytelnika
do zaplanowania motocyklowej podróży w opisywane miejsca...

Pozdrawiamy Bodka, Leona i Bleda.


Strony 123»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp