Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 12»
29
sie'10
Pojezierze Lubuskie

Elka podbija turystyczne szlaki
fot. Paweł Banasiak

Krótka choć bardzo sentymentalna i romantyczna podróż Elki i Pawła z Góry nad Notecią (MT 097). Warto czasem zaplanować weekendową wyprawę, której trasę będą wytyczać nasze wspomnienia...

Pojezierze Lubuskie

 

Przy okazji romantycznych wspomnień, Paweł dorzucił kolejny wiadukt do grupy ciekawych budowli prezentowanych na naszym portalu. Obok wiaduktów w Stańczykach (budowle z lat 1912 -1918), wiaduktu w Wiśle (1933r.), teraz prezentujemy wiadukt kolejowy w Łagowie (rok budowy 1906).

 

Pozdrawiamy Pawła i Elę, która dzielnie zdobywa turystyczne szlaki.

24
sie'10
Z Dubrownika na portal...

Pablo / MT 079
fot. Beata Dudkiewicz

Prosto z Dubrownika przyjechali na portal Pablo i Becia (MT 079), aby podzielić się z nami wrażeniami z podróży i przy okazji wznowić rejestrację w sezonie 2010.

Zapraszam do przeczytania relacji:

Zamiast Słowenii Dubrownik >>

 

Przy okazji jeszcze raz dziękujemy Pablowi, za zorganizowanie w tym roku "Świętokrzyskiego Spotkania Moto-Turystów". Paweł dopisał w ten sposób kolejną barwną kartę w historii działalności naszego portalu.

Pozdrowienia także dla Beci,
która zawsze podróżuje z uśmiechem na twarzy.

22
sie'10
Nie tak daleko...

W ogrodach Zamku Książ
fot. Jan Malina

Jasiek (MT 033) wraz z towarzyszami wyprawy pt. :

 

Książ, Walim, itd...


kolejny raz udowodnił, że udana turystyczna wyprawa wcale nie musi być daleka. Jasiek w nadesłanej relacji przybliżył nam piękno i tajemnice miejsc "bardzo" Dolnego Śląska, odwiedzając Książ, Walim, Ząbkowice Śląskie, Kamieniec Ząbkowicki. To dopiero pierwsze spenetrowane moto - turystycznie tereny w pobliżu zamieszkania MT 033. Czekamy zatem na następne raporty z rozpoznania...

 

Pozdrawiamy wszystkich uczestników opisanej wyprawy, a wszystkich uprawnionych zapraszam do oceny relacji poprzez wypełnienie formularza.

19
sie'10
W Bieszczady...

Przed Cerkwią w Równi
fot. Marian Dankowski

Tylko podziwiać Genię i Mariana, za ich zapał i zamiłowanie do turystyki motocyklowej. Z wielką przyjemnością dopinam kolejny znaczek z rokiem 2010 do portalowej wizytówki Moto-Turysty 140.
Oczywiście jak zawsze przy tej okazji, zapraszam do przeczytania relacji,  która pozwoliła na wznowienie rejestracji w bieżącym sezonie:

 

"W Bieszczady..."


Pozdrawiamy całą ekipę,
dzięki której znów mogliśmy zawitać w bieszczadzkie strony.

15
sie'10
Grześ w Uzbekistanie

Moto-Turysta 017
fot. Grzegorz Kicior

Przez ponad pięć lat prowadzenia portalu, poznałem wielu wspaniałych ludzi, których zapewne nie spotkałbym bez istnienia strony www.moto-turysta. Jednym z nich jest Grześ z Radomia (M-T 017), który w bieżącym sezonie wznowił swoja rejestrację. Grzegorz podróżuje z nami od samego początku i jako pierwszy zdobył tytuł Moto-Turysty Roku.

Zapraszam do przeczytania relacji z podróży do Uzbekistanu >>


Przy okazji Grześ poinformował nas o zmianie Krążownika Szos na nową wersję Gold Winga 1800. Trudno sobie wyobrazić co czuł Moto-Turysta 017, żegnając się ze swoim dotychczasowym Gold Wingiem 1500
- powspominajmy i my >>

 

Pozdrawiamy Grzesia i Asię !


Strony 12»


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp