Strona główna » Aktualności

AktualnościStrony 1
30
maj'10
Zaprawieni Turyści...

Kłodawa
fot. Paweł Kubiś

Kasia & Paweł z Wronek (MT 054), to zaprawieni motocykliści w turystycznych wojażach. Udowodnili nam to juz nie raz nadsyłając wspaniałe relacje z wypraw, z których dwie otrzymały tytuł "Wyprawy Roku", oraz wskakując dwukrotnie na podium rankingu "Moto-Turysta Roku". Okraszając te fakty szczypką soli z kopalni w Kłodawie, pozostaje nam się tylko cieszyć, że Kasia & Paweł nadal podróżują w naszym portalowym gronie i za Ich sprawą odwiedzimy jeszcze wiele ciekawych miejsc.

Zapraszam do przeczytania relacji pt.: "Słony underground"


Tym samym Moto-Turysta 054, trafia na listę aktywnych użytkowników portalu sezonu 2010 i otrzymuje możliwość oceny relacji nadsyłanych w bieżącym sezonie.


Pozdrawiamy Kasię i Pawła, a pozostałych Moto-Turystów zachęcam

do planowania wypraw i wznowienia dotychczasowej rejestracji.

27
maj'10
Konkurs

Nagroda

Zabawa jest prosta, należy odpowiedzieć na dwa pytania:
 
 1. Jak wyglądała TV w Krzyżtoporze w 1631r. ?


 2. Co to są Cycate Motory ?
 

Odpowiedzi proszę nadsyłać do 31 maja, na adres:

konkurs@moto-turysta.pl
 

Wśród poprawnych odpowiedzi, sprawiedliwie wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę:
 MOTUL Wash & Wax

- perfekcyjnie działający środek w spreju do pielęgnacji motocykla.
 
 Dla ułatwienia dodam, że odpowiedzi znajdziecie czytając uważnie relację pt. No to po dychu…

23
maj'10
Kolejny aktywny MT sezonu 2010

W drodze po oscypki...
fot. Paweł Lachowicz

Brodaty Miś (MT 005), w doborowym towarzystwie udał się po oscypki. Ileż trzeba mieć w sobie turystycznego ducha i miłości do dwóch kółek, aby taki turystyczny wojaż mógł dojść do skutku? I to właśnie jest pomysł na prawdziwą turystyczną wyprawę, z przebiegu której bardzo chętnie zamieszczam relację na naszym portalu. Zapraszam zatem w podróż "Goldasem po oscypki"


Nadsyłając relację, Brodaty Miś uzyskał wznowienie rejestracji w sezonie 2010 i prawo do dokonywania ocen pozostałych relacji w ramach rankingu "Moto-Turysta Roku 2010". Każdy z Was może podpatrzeć jak wygląda formularz oceny, do którego link znajdziecie przy relacjach opublikowanych w bieżącym sezonie. Głosowanie jest anonimowe, natomiast tabela z punktacją pojawi się już niebawem na stronie głównej portalu.


Zachęcam do aktywności pozostałych Moto-Turystów, oraz wszystkich chętnych, którzy zechcą zasilić nasze turystyczne grono po raz pierwszy od tego sezonu. 

Pozdrawiamy zwariowaną ekipę, która wybrała się po oscypki...

16
maj'10
Tradycja spotkań podtrzymana...

Świętokrzyskie spotkanie MT
fot. Jacek Buszka

Jacek / Set z Leszna (MT 092) jest pierwszym Moto-Turystą, który wznowił swoją rejestrację zgodnie z nowym regulaminem. Tym samym Set jako pierwszy trafił na listę aktywnych MT sezonu 2010.


Przypominam, że podstawowym warunkiem wznowienia rejestracji, lub dokonania pierwszej rejestracji na naszym portalu, jest przesłanie relacji z motocyklowej wyprawy. Ponadto w roku 2011, zostanie zorganizowane oficjalne spotkanie, w którym będą mogli wziąć udział wyłącznie aktywni Moto-Turyści sezonu 2010.


A teraz aby formalności stało sie zadość, zapraszam do przeczytania relacji nadesłanej przez Jacka. Set przybliży wszystkim którzy nie dotarli na "Świętokrzyskie spotkanie MT", klimat tej imprezy: RELACJA


W uzupełnieniu słowa pisanego Moto-Turysty 092, zapraszam także do obejrzenia zdjęć autorstwa gospodarzy wspomnianego spotkania: GALERIA


Do zakupienia są też gadżety wykonane specjalnie na okoliczność świętokrzyskiego spotkania, a są nimi piersiówki -więcej informacji na forum.


Pozdrawiamy Becię, Pabla, Seta, oraz wszystkich uczestników spotkania, którzy podtrzymali coroczną tradycję naszych turystycznych biesiad.


Strony 1


ArchiwumO NAS
MATERIAŁY Z PODRÓŻY
AKTYWNOŚĆ
INFORMACJE
Ostrów Wielkopolski
Gramy z WOŚP

Wośp